12.4 C
Pec
E martë, 16 Prill, 2024

Sot ditë zie në Komunën e Lipjanit

Me vendim të kryetarit të Komunës së Lipjanit, Imri Ahmeti sot është shpallur ditë zie në Komunën e Lipjanit.

Dita e zisë është shpallur për të ndarë dhimbjen me familjet Retkoceri e Tmava me rastin e humbjes së jetës së Leonard Retkocerit dhe Sabit Tmavës.

Në aksidentin që ka ndodhur dje në fshatin Duhël, ku kanë humbur jetën tre të rinj, dy nga Komuna e Lipjanit dhe një nga Prishtina.

Siç njofton Komuna e Lipjanit, anulohen të gjitha aktivitetet politike dhe aktivitete të tjera që janë paraparë të mbahen sot. /Njeshi/

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...