20.5 C
Pec
E martë, 16 Prill, 2024

10 anëtarët e komisionit për verifikim të veteranëve deklarohen të pafajshëm

Pas leximit të aktakuzës nga Prokurori Special, Enver Krasniqi, 10 të akuzuarit u deklaruan rreth fajësisë dhe pafajësisë së tyre.

Të gjithë të akuzuarit kundërshtuan aktakuzën dhe u shprehën se ndjehen të pafajshëm,

Kryetari i Komisionit për verifikim të Veteranëve, Agim Çeku tha se ndjehet tërësisht i pafajshëm.

“Unë e kundërshtoj në tërësi aktakuzën dhe deklarohem tërësisht i pafajshëm”, u shpreh Çeku. Njëjtë si Çeku u deklaruan edhe nëntë të akuzuarit tjerë

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...