15.8 C
Pec
E enjte, 8 Qershor, 2023

12 raste të reja me Covid-19 në Kosovë

12 persona kanë rezultuar pozitiv me Covid-19 gjatë 24 orëve të fundit, nga 163 testime të bëra.

Sipas raportit të Institutit Kombëtar të Shëndetësisë Publike, të hospitalizuar janë  7 persona dhe se aktive janë 91 raste./Njeshi/

Mund të jetë një imazh i teksti

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...