8.1 C
Pec
E diel, 25 Shkurt, 2024

13 mënyrat si ai ju thotë të dua, pa zë

Ju pëlqen ta dëgjoni fjalën “të dua” dhe sa herë që e dëgjoni lumturoheni dhe duket se bota është e juaja.

Atëherë mësojeni se kur meshkujt shpesh nuk e thonë, por e ndjejnë këtë fjalë.

Lexojini këto 13 mënyra ose sjellje që nënkuptojnë fjalinë që ju e dëshironi aq shumë që ta dëgjoni.

1. Puthjet e tij janë të gjata dhe pasiononte

2. Shoqërisë së tij i pëlqen të rrijë me ty

3. I pëlqen që t’i rrini afër

4. Buzëqesh pasi ju puth

5. Ju dëgjon me kujdes

6. Mundohet që të impresionoj rrethin tuaj

7. Jua mban dorën

8. Dëshiron të jetë pjesë e aktiviteteve ku jeni edhe ju

9. Mban kontakte me sy me ju

10. Prek shpesh flokët e tij me duar, që nënkupton se po ndjehet në siklet

11. Jua ruan shpinën, kujdeset për ju

12. Ju blen dhurata

13. Gjithmonë buzëqesh kur jeni bashkë, i pëlqen të rrijë me ju./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...