7 C
Pec
E mërkurë, 29 Mars, 2023

15 milionë vizitorë deri më tani në Prekaz, profesori e përmbledh me një fjali të Kierkegaard

Profesori universitar, Blerim Latifi, ka komentuar arritjen e numrit 15 milionëve në vizita në Prekaz.

Latifi ka cituar filozofin e njohur, Soren Kierkegaard, me thënien e tij për martirët.

“15 milionë vizitorë deri me tash në Prekaz. Kierkegaard ka të drejtë: diktatori vdes dhe sundimi i tij merr fund, martiri vdes dhe sundimi i tij fillon”, shkroi Latifi. /Njeshi/

 

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...