17.4 C
Pec
E shtunë, 3 Qershor, 2023

17 motoçiklistë vijnë nga Zvicra në Kosovë, publikojnë pamje nga rrugëtimi i tyre

17 motoçiklistë të klubit kombëtar shqiptar të motoçiklistëve “Shqiponjat”, kanë ardhur nga Zvicra në Kosovë.

Pas arritjes së tyre në Kosovë, motoçiklistët do të vizitojnë Prekazin, për të vazhduar më pas rrugëtimin e tyre drejt Shqipërisë.

Në faqen e tyre në Facebook, ata kanë shpërndarë disa fotografi  dhe video gjatë rrugës për në Kosovë, derisa thonë se mikpritja e tyre në vendlindje ishte shumë e madhe.

“Motoçiklistët tanë mbërritën nëpër shtëpitë e tyre. Ndjenjë dhe kënaqësi që vështirë të përshkruhet me fjalë”, thuhet në një postim të tyre. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...