9.1 C
Pec
E premte, 23 Shkurt, 2024

2 mijë e 23 gjoba trafiku brenda 24 orëve

2 mijë e 23 gjoba trafiku janë shqiptuar brenda 24 orëve në Kosovë. Gjatë kësaj periudhe kanë ndodhur gjithsej 52 aksidente.

21 nga aksidentet janë me të lënduar, ndërsa 31 me dëme materiale, si dhe 8 persona të arrestuar dhe të dërguar në mbajtje.

Kjo u bë e ditur nga raporti 24-orësh i policisë./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...