16.7 C
Pec
E premte, 12 Gusht, 2022

20 mijë bileta u shitën për Sunny Hill

Një numër i madh i pjesëmarrësve do të jenë në festivalin ndërkombëtar Sunny Hill.

Deri më tani janë shitur hiç më pak se 20 mijë bileta.

Kështu deklaroi në emisionin Klan O Bus në Klan Kosova, Fat Gjakova, nga stafi i Sunny Hill.

“Nuk e di ndoshta janë shitur diku 20 mijë ose më shumë”- tha Gjakova.

Sunny Hill po mbahet në Parkun e Gërmisë dhe do të zgjas nga 4 e deri më 7 gusht.

Në të pritet të përformojnë shumë artistë ndërkombëtar dhe vendor si: Dua Lipa, J Balvin, Kida, Yll Limani e shumë të tjerë./Njeshi/

 

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...