3.2 C
Pec
E enjte, 30 Mars, 2023

21 raste të reja me Covid-19, 201 raste aktive

Janë 21 persona që kanë rezultuar pozitiv me Covid-19 në 24 orët e fundit, nga 93 testime të kryera.

Sipas Institutit Kombëtar të Shëndetësisë Publike (IKSHP), gjithsej aktive janë 201 raste, shtatë persona janë hospitalizuar dhe se janë shëruar 49 persona. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...