15.1 C
Pec
E premte, 31 Mars, 2023

21 raste të reja me COVID-19 në Kosovë

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës në në raportin e fundit ka njoftuar se 21 persona kanë rezultuar pozitiv me COVID-19, nga 93 testimet e realizuara brenda 24 orëve.

Në raport gjithashtu thuhet se 49 persona janë shëruar dhe 7 janë në hospitalizim, ndërsa numri i përgjithshëm i rasteve aktive është 201. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...