18.1 C
Pec
E mërkurë, 7 Qershor, 2023

23 raste të reja me Covid-19, 160 raste aktive

23 persona kanë rezultuar pozitiv me Covid-19 në 24 orët e fundit, nga 140 testime të bëra.

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike (IKSHP) raporton se 16 persona janë hospitalizuar.

Ndërkaq aktive janë 160 raste dhe se 14 persona janë shëruar.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...