27.8 C
Pec
E martë, 18 Qershor, 2024

295 kandidatë kanë kaluar testin kualifikues për prokuror

Komisioni i Këshillit Prokurorial të Kosovës, në pajtim me Nenin 21 të Rregullores Nr.02/2022 për Rekrutimin, Provimin, Emërimin dhe Riemërimin Prokurorëve të Shtetit, njofton të gjithë kandidatët për rezultatet e Testit Kualifikues , i cili u mbajt dje, më 19 maj 2024, në Akademinë e Kosovës për Siguri Publike në Vushtrri./Njeshi/

Në  linkun e mëposhtëm është lista e kandidatëve që kanë kaluar Testin Kualifikues:

Këtu është lista e plotë: 

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...