8.9 C
Pec
E premte, 31 Mars, 2023

30 raste të reja me Covid-19, 13 të hospitalizuar

30 persona kanë rezultuar pozitiv me Covid -19, brenda 24 orëve të fundit, nga 196 testime të kryera.

Sipas Institutit Kombëtar të Shëndetësisë Publike, 13 persona janë hospitalizuar. Ndërkaq aktive janë gjithsej 208 raste dhe se 21 persona janë shëruar. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...