7.3 C
Pec
E diel, 26 Mars, 2023

31 raste të reja me Covid-19, 11 persona të hospitalizuar

31 persona kanë rezultuar pozitiv me Covid- 19  gjatë 24 orëve të fundit, nga 151 testime të kryera.

Sipas Institutit Kombëtar të Shëndetësisë Publike janë hospitalizuar 11 persona. Ndërkaq 187 raste janë aktive dhe të shëruar janë konfirmuar 32 raste./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...