1.8 C
Pec
E hënë, 27 Nëntor, 2023

35 milionë euro humbje nga djegia e objektit në Pejë, Ramiz Kelmendi rrëfen rastin

Biznesmeni i njohur kosovar, President i ‘Elkos Group-Etc’ Ramiz Kelmendi ka qenë i ftuar në emisionin e pasdites, “Canapé”, së bashku me djalin Egzonin dhe nipin Kianin.

Duke folur për jeten private dhe profesionale, Kelmendi tregoi se si i humbën 35 milionë euro si pasojë e zjarrit që kaploi objektin e biznesit të tyre në Pejë.

Lidhur me këtë temë ai deklaroi se punëtorëve nuk ia ka vonuar pagat.

Se çfarë ka thënë më shumë, e mësoni duke klikuar më videon e mëposhtme./Njeshi&T7/

 

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...