20.2 C
Pec
E premte, 24 Maj, 2024

Robin Krasniqi dhe Jorge Silva përballen sonte këtu mund ta shikoni meçin

Robin Krasniqi dhe Jorge Silva do të përballen sonte.Meçi mes tyre do të zhvillohet në Augsburg të Gjermanisë dhe i takon kategorisë gjysmë të rëndë.

Përballja mes tyre është e planifikuar për 10 raunde. Meçi nuk është i vlefshëm për ndonjë titull në boks apo kualifikim për ndonjë titull.Për Krasniqin do të jetë ky meçi i 61-të në boksin profesionist. Ai ka 53 fitore dhe shtatë humbje./Njeshi/

Meçin e tij mund ta shikoni këtu

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...