15.6 C
Pec
E hënë, 27 Maj, 2024

Flota e re e makinave elektrike po bëhet pjesë e ‘London Taxi’ në Pejë

Flota e re e makinave elektrike po bëhet pjesë e ‘London Taxi’ në Pejë.

Në një hap drejt mjedisit të pastër dhe një qyteti më të qetë, ‘London Taxi’  ka prezantuar makinat e reja tërheqëse elektrike, që do të ulin ndotjen dhe zhurmën në rrugë.

Ky është një hap i madh drejt një qyteti dhe një Kosove më të qëndrueshme  dhe më të pastër për të gjithë qytetarët tanë.

Bëni një zgjedhje të qëndrueshme, bëni një ndryshim të madh. Shkëmbeni rrugët e qytetit me ‘London Taxi’  menjë udhëtim të pastër dhe të qetë, me taksi elektrike.

Flota e ‘London Taxi’ Pejë është edhe Spnosr Gjeneral e programeve të përditshme të Mëngjesit në ‘RADIO 1’ 98.0FM.

‘London Taxi’ e kontaktoni në të gjithë operatorët 049 / 044 / 045 në 668 668 ose në numrin pa pagesë 0800 66 668

‘London Taxi’ për një lëvizje më të lehtë në qytetin tuaj!/Njeshi&RADIO 1/

VIDEO:

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...