15.8 C
Pec
E enjte, 8 Qershor, 2023

4-vjeçari përpinë monedhën, dërgohet në QKUK

Një fëmijë i moshës 4 vjeçare nga Mitrovica, kishte përpirë një monedhë metalike, i cila  kishte depërtuar në lukth duke i rrezikuar seriozisht shëndetin.

Pas përkeqësimit  të gjendjes shëndetësore, fëmija u shtri në Klinikën e Kirurgjisë së Fëmijëve në QKUK.

Ku aty u morën masat e nevojshme dhe përmes metodave endoskopike, fëmijës ia larguan monedhën metalike nga lukthi.

Postimi i plotë:

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...