12.9 C
Pec
E diel, 14 Prill, 2024

5 sulmuesit më të mirë në Premierligë për momentin

Gjëja më e rëndësishme që ka një sulmues janë golat dhe finalizimet e tyre para portës, dhe në fund të ditës, janë pikërisht ata që kanë më shumë rëndësi në futboll.

Sulmuesit janë të gjithë ata lojtarë të cilët shënojnë gola dhe përshtaten e i përcjellin topat e dërguara nga mesfusha, raporton ‘SportSkeeda’.

Sulmuesi duhet të ketë aftësi të mira dribluese, duhet të jetë në gjendje të mbajë topin, lëvizja e tij pa top duhet të jenë nivelit të lartë dhe mbi të gjitha, ai duhet të ketë aftësi të mira përfundimi.

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...