26 C
Pec
E shtunë, 22 Qershor, 2024

52 aksidente brenda 24 orëve

Gjatë 24 orëve të fundit janë raportuar 16 aksidente trafiku me të lënduar, dhe 39 me dëme materiale.

Brenda kësaj periudhe janë shqiptuar 2 mijë e 264 gjoba trafiku, njofton policia./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...