31.3 C
Pec
E shtunë, 22 Qershor, 2024

52 aksidente brenda 24 orëve

19 aksidente trafiku me të lënduar dhe 33 tjera me dëme materiale janë raportuar brenda 24 orëve.

Gjatë kësaj periudhe janë shqiptuar 2 mijë e 77 gjoba trafiku, njofton policia./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...