8.1 C
Pec
E shtunë, 2 Mars, 2024

Kryekuvendari Veseli dhe ministrat Hamza e Beqaj sot në Mitrovicë

Kryetari i Kuvendit të Kosovës Kadri Veseli, i shoqëruar nga Ministri i Financave Bedri Hamza dhe ai i Inovacionit Besim Beqaj do të marrin pjesë sot në ceremoninë e hapjes së Qendrës së Inovacionit dhe Ndërmarësisë në Mitrovicë.

Ngjarja solemne do të zhvillohet në ora 11;30 minuta, në objektin e Universitetit të Mitrovicës, respektivisht tek Objekti i ri universitar në Rektorat. /Njeshi/

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...