21.7 C
Pec
E shtunë, 13 Prill, 2024

7 trende stili direkt nga pasarelat që mund t’i veshësh në pranverë

Java e Modës në Milano është mjaftueshëm frymëzim për të përcaktuar tendencat që duhet të dominojnë në dollapin tuaj për sezonin ku jemi, por jo vetëm! Imagjinoni pak veten, pak metra larg Katedrales së Milanos, me një ekspres në dorë duke diskutuar për modën, ngjyrat, prinet dhe pëlhurat më të mira që ranë në sy gjatë ngjarjes së madhe të modës.

Ja 7 trendet që gocat duhet t’i mbajnë shënim për të krijuar një stil super cool!

1 Tonet e çokollatës

7 trende stili direkt nga pasarelat që mund t'i veshësh në

2 Pallto leshi

7 trende stili direkt nga pasarelat që mund t'i veshësh në

3 Mëngë oversize

7 trende stili direkt nga pasarelat që mund t'i veshësh në

4 Tyl & tejdukshmëri

7 trende stili direkt nga pasarelat që mund t'i veshësh në

5 Dantella romantike

7 trende stili direkt nga pasarelat që mund t'i veshësh në

6 Koha e pelerinave

7 trende stili direkt nga pasarelat që mund t'i veshësh në

7 Pulovra chic

7 trende stili direkt nga pasarelat që mund t'i veshësh në

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...