20.8 C
Pec
E hënë, 5 Qershor, 2023

72 raste aktive me COVID-19 në Kosovë

Sipas njoftimit të Ministrisë së Shëndetësisë janë edhe 72 raste aktive me COVID-19.

Gjatë 24 orëve të kaluara nuk u shënua asnjë viktimë dhe 15 raste shërimi teksa janë regjistruar edhe 8 raste pozitive.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...