27.8 C
Pec
E enjte, 25 Korrik, 2024

87 persona të vrarë në sulmet izraelite në 48 orët e fundit, thotë MSh-ja e Gazës

Ministria e Shëndetësisë në Gaza ka bërë të ditur se të paktën 38 mijë e 98 palestinezë janë vrarë dhe 87 mijë 705 të tjerë janë plagosur që nga 7 tetori.

Në njoftimin e ministrisë thuhet se të paktën 38 mijë 98 palestinezë janë vrarë dhe 87 mijë e 705 të tjerë janë plagosur që nga 7 tetori.

MSh-ja tutje ka bërë të ditur se në 48 orët e fundit janë vrarë të paktën 87 persona. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...