14 C
Pec
E shtunë, 15 Qershor, 2024

A do të takohet me Ramën, Kurti nuk përgjigjet dhe largohet me shpejtësi

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, nuk ka treguar nëse do të takohet me kryeministrin shqiptar, Edi Rama. i pyetur nga Ekonomia Online, Kurti ka përmendur vetëm seancën solemne, ku deputetëve do t’u adresohet ish-kryeministri i Britanisë së Madhe, Tony Blair.

“Kemi seancë në ora 10:00”, ka thënë shkurt Kurti. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...