8.4 C
Pec
E diel, 25 Shkurt, 2024

Abbott i lumtur me prezencën e tij në pritjen e Rita Orës në Prishtinë (FOTO)

Ambasadori britanik në Kosovë, Nicholas Abbott, është ndjerë tejet i kënaqur me prezencën e tij, në takimin e yllit të njohur kosovar, Rita Ora, me kreun e Prishtinës, Përparim Ramën.

Me këtë rast, ai ka ndarë edhe disa fotografi nga momenti i diskutimeve, por edhe i pranim-dorëzimit të çelësit të kryeqytetit të Prishtinës, tek Rita Ora, nga i pari i komunës.

”Ishte kënaqësi t’i bashkohesha kryebashkiakut Rama në mirëseardhjen e znj Rita Ora dhe bashkëshortit të saj Taika Waititi për në Prishtinë dhe për të qenë me ta kur të merrnin çelësin e qytetit”./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...