12.1 C
Pec
E premte, 24 Mars, 2023

Abdixhiku në 33-vjetorin e Forumit Rinor të LDK: Rrugëtimi ynë vazhdon

Lideri i LDK-së, Lumir Abdixhiku ka uruar të gjithë të rinjtë e kësaj partie, në 33 vjetorin e themelimit të Forumit Rinor të LDK-së.

Abdixhiku i ka falënderuar të gjithë forumistat për angazhimin dhe kontributin e jashtëzakonshëm për 33 vjet që qëndruan në shërbim të kauzës politike të LDK-së.

“LDK është me fat që ka rreth vetes të rinj e të reja të mrekullueshëm që duan dhe punojnë tu prijnë proceseve më të rëndësishme për vendin”, shkroi Abdixhiku në Facebook.

© SYRI.net

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...