3.8 C
Pec
E enjte, 22 Shkurt, 2024

Abdixhiku nga Malisheva e Klina thotë se koha e LDK-së po vjen

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës (PDK), ka qëndruar takime në Malishevë dhe në Klinë.

Ai ka shkruar në Facebook se sërish është në këto dy komuna, duke pasur takime me strukturat udhëheqëse.

“Sërish në Malishevë, sërish në Klinë. Sonte, dy takime tjera pune me strukturat udhëheqëse këtu. Përplot entuziazëm, unitet e përkushtim. Koha jonë po vjen”, ka shkruar Abdixhiku në Facebook. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...