34.1 C
Pec
E diel, 14 Korrik, 2024

Abdixhiku shijon Kampionatin Evropian nën shoqërinë e ambasadorit amerikan, britanik e gjerman

Kreu i LDK’së, Lumir Abdixhiku ka njoftuar se po e shijon Kampionatin Evropian nën shoqërinë e ambasadorit amerikan, Jeff Hovenier dhe atij britanik, Jonathan Hargreaves dhe atij gjerman Jorn Rhode.

Abdixhiku ka postuar fotografinë në rrjetin social Facebook duke e shikuar bashkë lojën hapëse të Kampionatit Evropian së bashku me Hovenier, Hargreaves dhe Rhode.

“Kampionati Evropian, në shoqëri të mirë. Loja hapëse, së bashku me ambasadorin amerikan, britanik e gjerman”, shkroi Abdixhiku./Njeshi/

 

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...