20.8 C
Pec
E shtunë, 30 Shtator, 2023

Abdixhiku thumb Qeverisë Kurti: Kosova mundet më mirë dhe do të bëhet më mirë

Kryetari i LDK-së, Lumir Abdixhiku, nga Germia e ka thumbuar Qeverinë e drejtuar nga kryeministri Albin Kurti.

Ai ka thënë se Kosova sot ka nevojë për projekte konkrete, ekipe punëtore, njerëz profesionistë e ide që fjalët e ofendimet si kanë mjet të vetëm ekzistence.

“Kosova mundet më mirë dhe do të bëhet më mirë! “, ka deklaruar kreu i LDK-së.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...