1.4 C
Pec
E hënë, 4 Dhjetor, 2023

ACN si distributor ekskluziv shpërblehet nga prodhuesi numër 1 në botë për klimatizim, Midea

ACN ka ardhur me një lajm të shkurtër por të madh sa i përket seriozitetit dhe përkushtimit.

ACN tregon se ka pranuar çmimin nga prodhuesi numër 1 në botë për klimatizim, Midea.

Shpërblimi për ACN pason, me motivacionin për përkushtimin maksimal ndaj konsumatotëve dhe bashkëpunëtorëve drejt një të ardhme më të qëndrueshme, më të mirë, gjithashtu edhe për kontributin e dhënë për efiçiencë të energjisë dhe kujdes të shtuar ndaj planetit.

Njoftimi i plotë:

‘Me kënaqësinë më të madhe po ndajmë me ju lajmin se kemi pranuar çmimin nga prodhuesi numër 1 në botë për klimatizim, Midea.

ACN si distributor ekskluziv i Midea, shpërblehet për përkushtimin maksimal ndaj konsumatotëve dhe bashkëpunëtorëve drejt një të ardhme më të qëndrueshme, më të mirë, gjithashtu edhe për kontributin e dhënë për efiçiencë të energjisë dhe kujdes të shtuar ndaj planetit.

Duke falëndëruar brendin Midea për çmimin e dhënë, falënderojmë edhe konsumatorët e bashkëpunëtorët për besimin!’-thuhet në njoftim./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...