19.7 C
Pec
E shtunë, 1 Tetor, 2022

Adea Pula publikon këngën “Mos Harro”

Adea Pua, është rikthyer në muzikë pas një kohe të gjatë.

Ajo ka publikuar këngën e re “Mos Harro”.

Teksti dhe muzika është realizuar nga Lira. Kurse producent është Fatjon Miftari.

 

 

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...