23.2 C
Pec
E hënë, 2 Gusht, 2021

Adele bëri të ditur se kur planifikon të lansojë albumin e ri

Këngëtarja e famshme botërore, Adele, pritet të vijë me album të ri në shtator të këtij viti, kjo sipas një videoje që ka publikuar në rrjetet sociale.

Adele, albumi i fundit i së cilës “25”, ishte lansuar në vitin 2015, e zbuloi publikimin e albumit të radhës gjatë ceremonisë së shoqes së saj, Laura Dockrill.Në një moment të mbrëmjes, ajo u ka thënë mysafirëve të ‘presin për albumin e ri në shtator’.

🚨 @Adele is coming!

The singer was filmed saying “expect my album in September” at her friend’s wedding party. pic.twitter.com/Zj0Ir76W2z

— Pop Crave (@PopCrave) February 16, 2020

Ajo po ashtu ka mahnitur me performancën e saj duke filluar me interpretimin e “Rolling in the Deep”, përfshirë edhe këngë të tjera si: “Spice Up Your Life”, “Young Hearts Run Free” dhe “Crazy in Love” të Beyonce. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...