9.1 C
Pec
E hënë, 26 Shkurt, 2024

Adelina Berisha "Gabim i Bukur"

Adelina Berisha ka publikuar projektin e ri të cilin e ka lansuar së bashku me videoklip.

Kënga mban titullin ‘Gabim i bukur’ dhe si çdo herë Adelina ka shkëlqyer me dukjen në klip, shkruan Indeksonline.

Këngëtarja e njohur krahas këngës ritmike e cila pritet të kthehet në hit, ajo edhe këtë herë ka mahnitur derisa u shfaq më seksi se kurrë më parë.

Për muzikën e këngës është përkujdesur këngëtari, Irkenc Hyka ndërsa për tekstin, Petro Xhori.

Kënga tashmë është publikuar në kanalin zyrtar në ‘Youtube’ dhe sigurisht pritet të pëlqehet nga adhuruesit e shumtë të këngëtares. /Njeshi/

https://www.youtube.com/watch?v=Kv-fhqwOszk&fbclid=IwAR1DgA8EjllikoSQbUR1UxLTsSTRE0LURVFnmghVHK-LuLDU0FAU92vluRM
]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...