21.9 C
Pec
E shtunë, 15 Qershor, 2024

Aeroplani i linjës Lion-Stamboll bën ulje emergjente në Tiranë pasi një pasagjer pret venat e dorës

Mesditën e sotme në aeroportin “Nënë Tereza”, avioni i linjës “Lion-Stamboll” ka bërë ulje emergjente, për shkak se një pasagjer ka prerë damarët.

Policia sqaron se shtetasi afgan M. N., 40 vjeç, ka dëmtuar damarët e dorës me bris, gjatë fluturimit me avion.

40-vjeçari është transportuar në spital, ku po merr ndihmë mjekësore dhe aktualisht është në gjendje kritike për jetën/Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...