22.8 C
Pec
E diel, 24 Shtator, 2023

Afër 2 mijë gjoba trafiku në 24 orët e fundit në Kosovë

1 mijë e 987 gjoba trafiku janë shqiptuar në 24 orët e fundit në vendin.

Sipas statistikave të përgjithshme të policisë, gjatë kësaj periudhe kanë ndodhur 21 aksidente me të lënduar dhe 34 me dëme materiale.

Në 24 orët e fundit gjithashtu janë arrestuar 22 persona dhe 13 janë dërguar në mbajtje./Njeshi/

gjobat

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...