30.2 C
Pec
E martë, 5 Korrik, 2022

AFK vazhdoj të jetë sponzor i artë i klubit të xhudos Ippo

AFK do të vazhdoj të jetë sponzor i artë i klubit të xhudos Ippon!
Marrëveshja u nënshkrua sot në mes të drejtorit ekzekutiv të AFK-së, Vahdet Anadolli dhe perfaqësuesit të klubit Ippon, Toni Kuka.
Ndjehemi krenarë që gjithmonë e kemi mbështetur klubin Ippon dhe do të vazhdojmë ta mbështesim edhe në të ardhmen duke ju dëshiruar edhe shumë suksese të mëtutjeshme./Njeshi/
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...