18.2 C
Pec
E enjte, 13 Qershor, 2024

Afrim Gashi zgjidhet kryetar i Kuvendit të Maqedonisë së Veriut

Afrim Gashi është zgjedhur kryetar i Kuvendi të Maqedonisë së Veriut.

Ai u zgjodh me 76 vota pro dhe gjashtë kundër dhe asnjë abstenim.

Afrim Gashi është pjesë e  koalicionit VLEN./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...