29.4 C
Pec
E premte, 21 Qershor, 2024

AGK-ja më 6 korrik zgjedh kryetarin dhe anëtarët e Bordit

Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës, më 6 korrik do të mbajë Kuvendin për Zgjedhjen e Kryetares/Kryetarit dhe Anëtarëve të Bordit të organizatës.

Kjo pritet të ndodh, në Atelienë përballë Sallës së Kuqe, në Pallatin e Rinisë dhe Sporteve, nga ora 11:00, thuhet në njoftim./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...