27.9 C
Pec
E mërkurë, 24 Korrik, 2024

AGK-ja shpreh ngushëllime për vdekjen e gazetarit Isuf Kadriu

Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës (AGK) ngushëllon familjarët, miqtë dhe kolegët për vdekjen e gazetarit të njohur Isuf Kadriu.

AGK tregon për jetën dhe veprën e tij.

“Kadriu ka filluar karrierën në vitin 1998 në Televizionin Era, për ta vazhduar në televizionin e Maqedonisë Veriore, Alsat M, ka qenë korrespodent i Radio Evropa e Lirë në Shkup të Maqedonisë Veriore, që nga viti 2001”, thuhet në njoftim./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...