15.4 C
Pec
E premte, 14 Qershor, 2024

AGK organizon sot ceremoni për nderimin e punës së gazetarëve në kohën e okupimit të Kosovës

Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës (AGK) organizon ceremoninë për nderimin e punës dhe kontributit të gazetarëve, kameramanëve e fotoreporterëve gjatë periudhës së okupimit.

Të interesuarit, ceremoninë mund ta ndjekin me fillim në ora 11:00, në Vendum, rr. “Tringë Smajli”. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...