21.5 C
Pec
E hënë, 5 Qershor, 2023

AKB: Mbi 10 mijë pjesëmarrës vetëm nga ne, në marshin “Marshojmë për Drejtësi”

Aleanca Kosovare e Bizneseve (AKB) do të marrë pjesë nesër më 2 prill nga ora 14 në marshin “Marshojmë për Drejtësi”, me mbi 10500 pjesëmarrës biznese punëtorë e familjarë nga tërë Kosova.

Këtë e bëri të ditur vet kjo aleancë përmes një njoftimi në facebook.

“Ftojmë të gjitha bizneset e kosovës në Marshin e qetë dhe dinjitoze për drejtësi” thuhej në njoftim.//Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...