18.2 C
Pec
E enjte, 23 Maj, 2024

Akil Gjakova dërgohet në mbajtje

Xhudisti i njohur kosovar, Akil Gjakova është dërguar në mbajtje. Akili ka arritur pak para mesnate në Kosovë duke u vetëdorëzuar, pak orë pasi ishte shpallur si person në kërkim.

“Lidhur me rastin është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar dhe i njëjti pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, njofton Policia e Kosovës.

Xhudisti nga Peja është i ngarkuar me veprën penale “Dhunë në familje”. Ai dyshohet se ka ushtruar dhunë fizike ndaj gruas së tij./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...