18.2 C
Pec
E enjte, 23 Maj, 2024

Aksident i rëndë në Komoran

Një aksident i rëndë ka ndodhur mes dy veturave në magjistralen Prishtinë-Pejë, konkretisht në fshatin Komoran të Drenasit, ndërsa nuk dihet se nëse ka të lënduar.

Mirëpo, siç shihet në video dhe fotografit që ka siguruar KosovaPress përplasja e ndodhur mes dy veturave ka bërë që dëmet materiale të jenë të mëdha.

Në vendngjarje shihet të ketë dal njësitet policore, kurse pavarësisht insistimit, këta të fundit nuk janë përgjigjur në thirrjet e mediave. /Njeshi&K.press/

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...