13.6 C
Pec
E shtunë, 30 Shtator, 2023

Aksident i rëndë në Rrugën e Kombit, disa të lënduar

Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur në Rrugën e Kombit pranë Rrëshenit.

Dy automjete janë përplasur mes tyre, e për pasojë kanë mbetur të plagosur disa persona.

Siç raporton Klan News dy prej të plagosurve mbetën të bllokuar në automjet dhe u desh ndërhyrja e zjarrfikësve.

Disa prej të plagosurve janë në gjendje të rëndë./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...