8.7 C
Pec
E premte, 1 Mars, 2024

Aksident i rëndë në Shqipëri, shoferi ‘fluturon’ në anën tjetër të rrugës

Një aksident i frikshëm ka ndodhur mbrëmjen e sotme te rruga e “Elbasanit” te vendi i quajtur “Shtatë Xhuxhat.”

Një mjet tip Benz nuk e ka marrë kthesën mirë, ka vazhduar drejt dhe ka kaluar nga ana tjetër e rrugës duke u përplasur me një pemë.

Fatmirësisht deri më tani nuk raportohet për të lënduar, ndërsa akoma nuk dihet shkaqet e kësaj aksidenti.

Policia e Shtetit ndodheet në vendin e nagjarjes dhe po merren me rastin./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...