15 C
Pec
E mërkurë, 22 Maj, 2024

Aksident i rëndë në Sllatinë

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur sot në Sllatinë.

Aksidenti ka ndodhur në mesditë, ndërkaq në vendngjarje janë Policia e Kosovës dhe Emergjenca.

Pritet që ngjarja të zbardhet nga Policia./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...