29 C
Pec
E enjte, 20 Qershor, 2024

Aksident i rëndë në Vushtrri, krijohen kolona të gjata

Një aksident i rëndë trafiku, ka ndodhur sot në fshatin Stanoc, të komunës së Vushtrrisë.

Sipas raportimeve, një veturë është rrokullisur, ndërkaq nuk dihet, nëse ka persona të lënduar.

Në fotografitë e publikuara në rrjetet sociale shihet se dëmet materiale janë  mëdha, ndërkaq si pasojë e këtij aksidenti janë krijuar kolona të gjata në magjistralen Vushtrri-Prishtinë.

Telegrafi ka kontaktuar me policinë dhe është në pritje të informacioneve zyrtare për këtë aksident. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...