24 C
Pec
E martë, 24 Maj, 2022

Aksident komunikacioni në Carralevë, një i pranishëm filmoi pamjet ku shihet se ka të lënduar

Në orët e pasdites, sot në Carralevë të Shtimes ka ndodhur një aksident komunikacioni.

Sipas një te pranishmi, i cili ka dërguar edhe pamje nga vendngjarja, në këtë aksidentit ka të lënduar.

“Nuk ka të vdekur, vetëm të lënduar”, ka thënë ai.

Merret vesh që në vendin e ngjarjes, tashmë kanë dalë ekipet e policisë dhe autoambulanca për t’i trajtuar të lënduarit. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...